HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E shtunë, 05. Maj 2012 - 18:00 h

TeutaPogradeci
53

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Maj 2012
Match Time :18:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Albano JANKU, Arben PREGJA, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 19' : Akil JAKUPI ( 1 )
  • 25' : Ansi NIKA ( 1 )
  • 39' : Flamur TAHIRI ( 1 )
  • 4' : Tefik OSMANI ( 1 )
  • 57' : Altin HOXHA ( 1 )
  • 48' : Klejdi LARTI ( 1 )
  • 69' : Okelian BAZE ( 1 )
  • 70' : Kreshnik KLLOGJERI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 20' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  • 23' : Albi CEKICI ( 1 )