HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Pogradeci [POG]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Rubin BACIRubin BACI  Republika e Shqiperise- (-)321220-
0Elvis BALLAElvis BALLA  Republika e Shqiperise14. Maj 1982 (42)77--
0Blerdar BALLIUBlerdar BALLIU  Republika e Shqiperise- (-)----
0Albi CEKICIAlbi CEKICI  Republika e Shqiperise- (-)80-80-
0Andi CELAAndi CELA  Republika e Shqiperise- (-)20442003
0Arber COLLAKUArber COLLAKU  Republika e Shqiperise- (-)80-80-
0Jovica DoncevskiJovica Doncevski  Republika e Shqiperise- (-)44-2
0Astrit HYSENLLARIAstrit HYSENLLARI  Republika e Shqiperise- (-)411401
0Gentian KAMOLLIGentian KAMOLLI  Republika e Shqiperise- (-)40-40-
0Sotiraq KERTHISotiraq KERTHI  Republika e Shqiperise- (-)22220-
0Klejdi LARTIKlejdi LARTI  Republika e Shqiperise- (-)244201
0Menelaos MELAJMenelaos MELAJ  Republika e Shqiperise- (-)----
0Gentian MUSKAGentian MUSKA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Erion VUKAJErion VUKAJ  Republika e Shqiperise07. Mars 1989 (35)20-20-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Mario BYTYCIMario BYTYCI  Republika e Shqiperise- (-)2121-1115---
0Anesti LIPOAnesti LIPO  Republika e Shqiperise- (-)321-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 115---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Valsi BINISHIValsi BINISHI  Republika e Shqiperise- (-)191632--1-----
0Kopi CEREPIKopi CEREPI  Republika e Shqiperise- (-)2121-3116-----
0Nexhat DRAZHANINNexhat DRAZHANIN  Republika e Shqiperise- (-)1919-1227-----
0Kreshnik KLLOGJERIKreshnik KLLOGJERI  Republika e Shqiperise- (-)1212-2--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4420-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Spartak ELMAZISpartak ELMAZI  - (-)1615132-3-----
0Isa Agim EMINAZIERIIsa Agim EMINAZIERI  Republika e Shqiperise- (-)2121-42-5-----
0Elham GALICAElham GALICA  Republika e Shqiperise30. Janar 1989 (35)77-12-2-----
0Saimir JAHAJSaimir JAHAJ  Republika e Shqiperise- (-)1717-83-3-----
0Xhevit KALOTIXhevit KALOTI  Republika e Shqiperise11. Shkurt 1989 (35)131123--1-----
0Sajmir LAMNICASajmir LAMNICA  Republika e Shqiperise- (-)11----------
0Enkelejd PENGUEnkelejd PENGU  Republika e Shqiperise- (-)2323-49-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22436-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erion KREKAErion KREKA  Republika e Shqiperise- (-)1811762-1-----
0Fabian MOLLAFabian MOLLA  Republika e Shqiperise- (-)2061442-2-----
0Admir PURAAdmir PURA  Republika e Shqiperise- (-)201372--6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 26445-----