HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Isa Agim EMINAZIERI

Personal data

Picture of Isa Agim EMINAZIERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Isa Agim EMINAZIERI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--1-----
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--1-----
Saturday September 26LushnjavsPogradeci100--------
Monday October 05PogradecivsGramshi100--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--1-----
Monday November 09PogradecivsSkrapari1001-------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100--------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--------
Saturday December 12PogradecivsBylis100--------
Saturday December 19AdavsPogradeci101--1-----
Saturday January 30TurbinavsPogradeci101--------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari1001-------
Sunday February 14KamzavsPogradeci101--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Saturday March 06GramshivsPogradeci101--1-----
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci100--------
Games total21042-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Teuta1-1---------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci------------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010--2-5-----
Career Total11101-2-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMesfushor