HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 20. Shkurt 2010 - 03:00 h

ElbasaniPogradeci
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Shkurt 2010
Match Time :03:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
  • 43' : Roland DERVISHI ( 1 )
  • 92' : Roland DERVISHI ( 1 )
  • 36' : Mario BYTYCI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 41' : Jasmin RRABOSHTA ( 1 )
  • 92' : Erjol MERXHA ( 1 )
  • 72' : Saimir JAHAJ ( 1 )

 Permbledhja
42' - (1:0) Klodian Dervishi ka shenuar