HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Spartak ELMAZI

Personal data

Picture of Spartak ELMAZI
Name:Spartak ELMAZI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci100--------
Monday October 05PogradecivsGramshi1001-------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--1-----
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci1011-------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari100--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--1-----
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci101--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci101--1-----
Games total15132-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti4131--2-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori44--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci88--1-4-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci981-2-3-----
Career Total2622414-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMesfushor