HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E hënë, 14. Shtator 2009 - 05:30 h

PogradeciKamza
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 14 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Remzi SADIKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
CLUB YOUTH MANAGER

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 19' : Nexhat DRAZHANIN ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 13' : Rubin BACI ( 1 )
    • 41' : Klejdi LARTI ( 1 )
    • 69' : Isa Agim EMINAZIERI ( 1 )
    • 78' : Admir PURA ( 1 )
    • 85' : Enkelejd PENGU ( 1 )
    • 30' : Tony Heleno COSTA DE PINHO ( 1 )
    Karton i verdhe-kuq
     • 42' : Fatjon TAFAJ ( 1 )