HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Fabian MOLLA

Personal data

Picture of Fabian MOLLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fabian MOLLA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina010--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci010--------
Monday September 14PogradecivsKamza010--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani010--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci101--------
Monday October 05PogradecivsGramshi010--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci010--------
Monday October 26PogradecivsPartizani010--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci101--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari101--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci0101-------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010--1-----
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--------
Saturday December 12PogradecivsBylis010--------
Saturday December 19AdavsPogradeci101--1-----
Thursday February 11PogradecivsLuftetari010--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci010--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci010--------
Saturday March 06GramshivsPogradeci100--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci010--------
Games total61441-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Pogradeci91812-2-----
Career Total91812-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciSulmues