HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Saimir JAHAJ

Personal data

Picture of Saimir JAHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Saimir JAHAJ
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina1001-1-----
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci1001-------
Monday September 14PogradecivsKamza101--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci101--------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari1011-------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--------
Saturday December 12PogradecivsBylis100--------
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci101--------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari101--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci101--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--1-----
Wednesday March 03PogradecivsLushnja101--1-----
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci101--------
Games total17083-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Pogradeci11----------
Kategoria 1 2014-15Pogradeci------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci---------1--
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci5-5---2--2--
Kategoria 1 2010-11Pogradeci----2-------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci88-43-3-----
Career Total149545-5--3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciPortier
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMesfushor