HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Egert KUCI

Personal data

Picture of Egert KUCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Egert KUCI
Birthday (Age):27. Shtator 1985 (38)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina101--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza101--1-----
Saturday October 03LushnjavsElbasani010--------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda101--1-----
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani100--11----
Saturday November 21BurrelivsElbasani1001-------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport1001-------
Saturday December 19BylisvsElbasani101--1-----
Saturday February 06ElbasanivsSopoti1001-------
Saturday February 13TurbinavsElbasani1001-------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Saturday February 20KamzavsElbasani100--------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja101--------
Saturday March 20AdavsElbasani100--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani1001-------
Games total19155-41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11--1-------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani5321--3-----
Kategoria 1 2009-10Elbasani1010-45-41----
Career Total1614256-71----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor