HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Erjal BALLAErjal BALLA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)83281-
0Darling BANUSHAJDarling BANUSHAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1990 (33)----
0Jurgen DISHANIJurgen DISHANI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1987 (36)----
0Boban DJANGOROBoban DJANGORO  - (-)11--
0Elvis GURANJAKUElvis GURANJAKU  Republika e Shqiperise- (-)1411140-
0Endri HALILAJEndri HALILAJ  Republika e Shqiperise- (-)822802
0Domenik IBRAHIMIDomenik IBRAHIMI  Republika e Shqiperise21. Shtator 1990 (33)14321411
0Mardian KACOLLJAMardian KACOLLJA  Republika e Shqiperise29. Maj 1983 (41)3111201
0Ervis LEKAErvis LEKA  Republika e Shqiperise28. Shkurt 1988 (36)20-20-
0Eder PETIEder PETI  Republika e Shqiperise03. Prill 1989 (35)----
0Serxho PIKUSerxho PIKU  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1990 (34)----
0Ledio PINELedio PINE  Republika e Shqiperise26. Janar 1990 (34)20-20-
0Edison PLEPIEdison PLEPI  Republika e Shqiperise- (-)16411631
0Daniel RAMAZANIDaniel RAMAZANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1987 (37)2222--
0Jasmin RRABOSHTAJasmin RRABOSHTA  Republika e Shqiperise30. Prill 1990 (34)7616609
0Jurgen SEJDINIJurgen SEJDINI  Republika e Shqiperise04. Qershor 1990 (34)----
0Olsen SULIOlsen SULI  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1989 (34)----
0Donald VARFIDonald VARFI  Republika e Shqiperise26. Shkurt 1988 (36)----
0Besmir XHIKABesmir XHIKA  Republika e Shqiperise03. Korrik 1986 (37)12531221
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Parid BERDUFIParid BERDUFI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1985 (38)2323----1---
0Albano DUSHKUAlbano DUSHKU  Republika e Shqiperise28. Nentor 1987 (36)1082---1---
0Vance MANCEVSKIVance MANCEVSKI  - (-)44-1-1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Armando MEHMETAJArmando MEHMETAJ  Republika e Shqiperise23. Prill 1983 (41)2020-12-51----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2171----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Hetlem CAPJAHetlem CAPJA  Republika e Shqiperise03. Shkurt 1983 (41)66-11-2-----
0Endri DALIPIEndri DALIPI  Republika e Shqiperise02. Maj 1983 (41)22211611-5-----
0Endrit FERRAJEndrit FERRAJ  Republika e Shqiperise13. Janar 1989 (35)73421-------
0Orgest GAVAOrgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)201642-15-----
0Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (35)2119234-2-----
0Ganjol KACULIGanjol KACULI  Republika e Shqiperise- (-)2020-51-4-----
0Egert KUCIEgert KUCI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1985 (38)2019155-41----
0Erjol MERXHAErjol MERXHA  Republika e Shqiperise21. Prill 1979 (45)2323-62-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 272312----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Aldo BELLOAldo BELLO  Republika e Shqiperise23. Shtator 1986 (37)17134---2-----
0Roland DERVISHIRoland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)66-35-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 322342----