HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Endri DALIPI

Personal data

Picture of Endri DALIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Endri DALIPI
Birthday (Age):02. Maj 1983 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja1001-------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza101--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--2-----
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda1002-------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani101--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari1011-1-----
Saturday December 05LuftetarivsElbasani1001-------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport1001-------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--------
Saturday February 06ElbasanivsSopoti1001-------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci101--------
Saturday February 20KamzavsElbasani0101-1-----
Sunday March 07ElbasanivsLushnja101--1-----
Saturday March 20AdavsElbasani101--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani1001-------
Games total21169-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani22-1-------1
Kategoria 1 2013-14Elbasani----7------2
Kategoria 1 2012-13Elbasani----2-------
Kategoria 1 2011-12Elbasani----3-1--1--
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani139427-3--1--
Kategoria 1 2009-10Elbasani1111-411-5-----
Career Total26224730-9--2-3

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniZv/Tranjer