HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Armando MEHMETAJ

Personal data

Picture of Armando MEHMETAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Armando MEHMETAJ
Birthday (Age):23. Prill 1983 (41)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--1-----
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--11----
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj1001-------
Saturday October 31GramshivsElbasani101--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani1001-------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--1-----
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100--------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport100--------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--------
Saturday February 06ElbasanivsSopoti100--------
Saturday February 13TurbinavsElbasani100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Saturday February 20KamzavsElbasani100--1-----
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100--------
Saturday March 20AdavsElbasani100--1-----
Saturday March 27MemaliajvsElbasani100--------
Games total20012-51----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia55-1--52----
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani10911--8-----
Kategoria 1 2009-10Elbasani99--2-51----
Career Total2423122-183----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMbrojtes