HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Armando MEHMETAJ

Personal data

Picture of Armando MEHMETAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Armando MEHMETAJ
Birthday (Age):23. Prill 1983 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ElbasanivsTirana010--------
Saturday September 18LacivsElbasani100--1-----
Sunday September 26ElbasanivsSkenderbeu100--1-----
Friday October 01DinamovsElbasani100--1-----
Saturday October 23TeutavsElbasani100--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100--------
Sunday November 07VllazniavsElbasani100--------
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari100--1-----
Saturday November 20TiranavsElbasani100--------
Saturday December 11KastriotivsElbasani100--------
Wednesday January 26ElbasanivsDinamo100--------
Sunday January 30BesavsElbasani100--1-----
Sunday February 06ElbasanivsTeuta100--------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani100--1-----
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday March 12DinamovsElbasani100--------
Saturday March 19ElbasanivsBylis101--------
Friday April 01LacivsElbasani100--1-----
Sunday April 10ElbasanivsBesa100--------
Friday April 15TiranavsElbasani100--------
Wednesday April 20ElbasanivsTeuta100--------
Monday April 25VllazniavsElbasani100--------
Friday April 29ElbasanivsKastrioti100--1-----
Wednesday May 04SkenderbeuvsElbasani100--------
Games total2311--8-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia55-1--52----
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani10911--8-----
Kategoria 1 2009-10Elbasani99--2-51----
Career Total2423122-183----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMbrojtes