HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Daniel RAMAZANI

Personal data

Picture of Daniel RAMAZANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Daniel RAMAZANI
Birthday (Age):14. Janar 1987 (37)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja1001-------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--1-----
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza1001-------
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--1-----
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani100--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100--------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport100--------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--1-----
Saturday February 06ElbasanivsSopoti1001-------
Saturday February 13TurbinavsElbasani100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Saturday February 20KamzavsElbasani100--------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja1001-------
Saturday March 20AdavsElbasani100--1-----
Saturday March 27MemaliajvsElbasani100--------
Games total22004-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini321---2-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini972---3-----
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani66----3-----
Kategoria 1 2009-10Elbasani1111--6-4-----
Career Total29263-6-12-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniPLAYERS