HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ganjol KACULI

Personal data

Picture of Ganjol KACULI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ganjol KACULI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--1-----
Sunday September 20PogradecivsElbasani101--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--1-----
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday October 24ElbasanivsMemaliaj101--1-----
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--1-----
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100--------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport100--------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--------
Saturday February 06ElbasanivsSopoti101--------
Saturday February 13TurbinavsElbasani1011-------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Saturday February 20KamzavsElbasani100--------
Saturday March 20AdavsElbasani101--------
Games total20051-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani1212--113-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani33----1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria 1 2009-10Elbasani1010-21-4-----
Career Total2727-2219-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor