HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E hënë, 05. Mars 2012 - 15:00 h

TomoriPogradeci
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 05 Mars 2012
Match Time :15:00 h
Match number :1
 
Match referee(s):Arben PREGJA, Kridens META, Denis AGARAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

   Zevendesimet

   Eventet
  Penallti
   • 53' : Saimir JAHAJ ( 1 )
   Gol
   • 36' : Endri BAKIU ( 1 )
   • 44' : Klodian ARBRI ( 1 )
   • 63' : Klodian ARBRI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • ' : Rigers HYSKO ( 1 )
    • ' : Jorgo CIPI ( 1 )