HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E hënë, 05. Dhjetor 2011 - 17:00 h

SkenderbeuBylis
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 05 Dhjetor 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Denis REXHA, Remzi SADIKU, Enea JORGJI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 4.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 13' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 35' : Adnand TAHIRLLARI ( 1 )
 • 71' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 84' : Erlind KORRESHI ( 1 )
 • 86' : Amarildo DIMO ( 1 )
Karton i verdhe
 • 14' : Endrit VRAPI ( 1 )
 • 10' : Hektor IDRIZI ( 1 )
 • 12' : Stivi FRASHERI ( 1 )
 • 37' : Amarildo DIMO ( 1 )
 • 90' : Irdi RRAPAJ ( 1 )