HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E mërkurë, 25. Prill 2012 - 17:00 h

LaciTeuta
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 25 Prill 2012
Match Time :17:00 h
Match number :6
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Elvis PEZA, Rejdi AVDO, Ardian BEQIRI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 63' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 48' : Elton DOKU ( 1 )
  • 53' : Bosko MILENKOVIC ( 1 )
  • 89' : Dragan TRAJKOVIC ( 1 )
  • 33' : Arian SHETA ( 1 )
  • 74' : Tefik OSMANI ( 1 )
  • 75' : Ansi NIKA ( 1 | Simulim )
  • 8' : Akil JAKUPI ( 1 )
  • 92' : Bledar MANCAKU ( 1 | Grindje )

  Lajmet e Fundit

   Lajmet me te lexuara

    Komentet e fundit