HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E premte, 31. Gusht 2012 - 20:00 h

FlamurtariLaci
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 31 Gusht 2012
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Emirjon SINO, Kreshnik CJAPI
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
  • 50' : Burhan EMERLLAHU ( 1 )
  Karton i kuq
  • 47' : Enea KOLIQI ( 1 | Prekje e topit me dore jashte zonet )
   Karton i verdhe
    • 27' : Valdan NIMANI ( 1 | Faull )
    • 31' : Henri NDREKA ( 1 | Protesta )
    • 40' : Burhan EMERLLAHU ( 1 | Faull )
    • 49' : Stipe BULJAN ( 1 | Protesta )
    • 55' : Bosko MILENKOVIC ( 1 | Protesta )
    • 67' : Elio SHAZIVARI ( 1 | Faull )
    • 92' : Elton DOKU ( 1 | Faull )