HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E shtunë, 17. Nentor 2012 - 18:00 h

FlamurtariKukësi
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Nentor 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Enea JORGJI, Rudin PRECA, Astrit MAHMUTI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 58' : Migen MEMELLI ( 1 )
  Gol
  • 11' : Davor BRATIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 57' : Gledi MICI ( 1 )
   • 62' : Nijas LENA ( 1 )
   • 26' : Luko BISKUP ( 1 )
   • 41' : Julian BRAHJA ( 1 )
   • 71' : Roland PEQINI ( 1 )
   • 78' : Igli ALLMUCA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 57' : Julian BRAHJA ( 1 )