HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E mërkurë, 02. Tetor 2013 - 15:00 h

KukësiPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 02 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Enea JORGJI, Emigers GANCI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kukësi
Substitution min 46 ::Sokol CIKALLESHI <-> Lazar POPOVICSubstitution min 63 ::Enkel ALIKAJ <-> Davor BRATICKarton i kuq min 53 ::Ervis KOCIKarton i verdhe min 25 ::Besar MUSOLLIKarton i verdhe min 32 ::Davor BRATIC


Substitution min 46 ::Emiljano MUSTA <-> Vladimir BUAC Substitution min 61 ::Jozef THANA <-> Behar MALIQI Substitution min 72 ::Patrik BORDON <-> Aldo MITRAJGol min 77 ::Jozef THANAKarton i verdhe min 58 ::Labinot IBRAHIMIGol min 77 ::Jozef THANAKarton i verdhe min 58 ::Labinot IBRAHIMIGol min 77 ::Jozef THANAKarton i verdhe min 58 ::Labinot IBRAHIMI
Partizani
 Eventet
Gol
  • 77' : Jozef THANA ( 1 )
  Karton i kuq
  • 53' : Ervis KOCI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 25' : Besar MUSOLLI ( 1 )
   • 32' : Davor BRATIC ( 1 )
   • 58' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )