HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Igli ALLMUCA

Personal data

Picture of Igli ALLMUCA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Igli ALLMUCA
Birthday (Age):25. Tetor 1980 (40)
Jersey Number:14
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 04LushnjavsKukësi100--------
Saturday September 14KukësivsVllaznia100--------
Wednesday September 18SkenderbeuvsKukësi100--------
Sunday September 22KukësivsTeuta100--------
Saturday September 28KastriotivsKukësi1001-------
Wednesday October 02KukësivsPartizani100--------
Saturday October 05BylisvsKukësi100--------
Sunday October 20KukësivsBesa100--------
Sunday November 03LacivsKukësi100-----1--
Sunday November 10KukësivsTirana1001-------
Sunday December 01VllazniavsKukësi100--------
Saturday December 07KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday December 14TeutavsKukësi100--1-----
Sunday March 30BesavsKukësi100--------
Saturday April 05KukësivsTeuta100--------
Sunday April 20PartizanivsKukësi100--------
Saturday April 26KukësivsLaci100--1-----
Games total17002-2--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi2111--------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi88--2-2--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-1--------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi77--3-2--4--
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu119243-2---1-
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1616-15-6-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1515-1--4-----
Career Total64613913-16--51-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMesfushor