HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 30. Mars 2014 - 15:00 h

BesaKukësi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Nertil BREGASI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Besa


  Substitution min 46 ::Besar MUSOLLI <-> Sokol CIKALLESHI Substitution min 49 ::Pierre BOYA <-> Besar MUSOLLIDemtim min 48 ::Besar MUSOLLIGol min 82 ::Pierre BOYADemtim min 48 ::Besar MUSOLLIGol min 82 ::Pierre BOYA
  Kukësi
   Eventet
  Demtim
   • 48' : Besar MUSOLLI ( 1 )
   Gol
    • 82' : Pierre BOYA ( 1 )


    Lajmet e Fundit

     Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit