HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E premte, 07. Shkurt 2014 - 19:00 h

TiranaPartizani
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 07 Shkurt 2014
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ, Edvin HOXHA
 
Spektatore: 10.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 56 ::Selemani NDIKUMANA <-> Francis KAHATASubstitution min 75 ::Ivan DELIC <-> Erlind KORRESHISubstitution min 90 ::Mensur LIMANI <-> GILBERTO FortunatoGol min 77 ::GILBERTO FortunatoKarton i verdhe min 55 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 65 ::Erando KARABECIKarton i verdhe min 72 ::Ilion LIKAKarton i verdhe min 79 ::Renaldo KALARIKarton i verdhe min 79 ::Entonio PASHAJ


Substitution min 58 ::Nderim NEDZIPI <-> Antun DUNKOVIC Substitution min 68 ::Ersen SALI <-> Mario SACER Substitution min 70 ::Emiljano MUSTA <-> Ertan DEMIRI Karton i verdhe min 51 ::Alban HOXHAKarton i verdhe min 72 ::Besnik KRASNIQIKarton i verdhe min 76 ::Emiljano MUSTAKarton i verdhe min 51 ::Alban HOXHAKarton i verdhe min 72 ::Besnik KRASNIQIKarton i verdhe min 76 ::Emiljano MUSTA
Partizani
 Eventet
Gol
 • 77' : GILBERTO Fortunato ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 55' : Dorian KERCIKU ( 1 )
  • 65' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 72' : Ilion LIKA ( 1 )
  • 79' : Renaldo KALARI ( 1 )
  • 79' : Entonio PASHAJ ( 1 )
  • 51' : Alban HOXHA ( 1 )
  • 72' : Besnik KRASNIQI ( 1 )
  • 76' : Emiljano MUSTA ( 1 )