HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Liridon AHMETI

Personal data

Picture of Liridon AHMETI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Liridon AHMETI
Birthday (Age):16. Korrik 1983 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday February 07TiranavsPartizani100--------
Games total100--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Partizani------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14LLAMKOS KOSOVA FK11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA11----------
Superkupa KosovesTREPCA11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini2-2---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11--121-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA33----3-----
Career Total972-126-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14LLAMKOS KOSOVA FKMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMbrojtes
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS