HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 08. Mars 2014 - 15:00 h

TeutaPartizani
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Kridens META, Gerard QIRICI, Ergin DODA
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 64 ::Altin HOXHA <-> Ikechukwu KALUSubstitution min 73 ::Joel Apezteguia HIJUELOS <-> Daniel XHAFAJSubstitution min 88 ::Ansi NIKA <-> Hektor IDRIZIGol min 55 ::Daniel XHAFAJKarton i kuq min 85 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 63 ::Ikechukwu KALUKarton i verdhe min 87 ::Joel Apezteguia HIJUELOS


Substitution min 57 ::Ertan DEMIRI <-> Behar MALIQI Substitution min 88 ::Rigers DUSHKU <-> Labinot IBRAHIMIGol min 96 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 50 ::Nderim NEDZIPIGol min 96 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 50 ::Nderim NEDZIPIGol min 96 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 50 ::Nderim NEDZIPI
Partizani
 Eventet
Gol
 • 55' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 96' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
Karton i kuq
 • 85' : Amadou SAMB ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 63' : Ikechukwu KALU ( 1 )
  • 87' : Joel Apezteguia HIJUELOS ( 1 )
  • 50' : Nderim NEDZIPI ( 1 )