HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Mevlan MURATI

Personal data

Picture of Mevlan MURATI
Name:Mevlan MURATI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14LacivsPartizani010--------
Wednesday September 18PartizanivsBylis010--------
Saturday September 21BesavsPartizani100--2-----
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari101--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani010--------
Sunday December 08BylisvsPartizani100--------
Sunday December 15PartizanivsBesa101--------
Saturday February 15PartizanivsLushnja100--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani100--1-----
Saturday March 08TeutavsPartizani100--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana100--------
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20PartizanivsKukësi100--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti101--1-----
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani010--------
Games total1543--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Partizani9813--4-----
Career Total9813--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMbrojtes