HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E shtunë, 10. Maj 2014 - 18:00 h

LushnjaPartizani
24

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 10 Maj 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Gerard QIRICI, Denis REXHA
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
    Timeline
   Lushnja
   Gol min 51 ::Mikel CANKAGol min 58 ::Mikel CANKA


   Substitution min 46 ::Mevlan MURATI <-> Fatmir HYSENBELLIUPenallti min 62 ::Nderim NEDZIPIPenallti min 81 ::Nderim NEDZIPIGol min 71 ::Besnik KRASNIQIPenallti min 62 ::Nderim NEDZIPIPenallti min 81 ::Nderim NEDZIPIGol min 71 ::Besnik KRASNIQI
   Partizani
    Eventet
   Penallti
    • 62' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
    • 81' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
    Gol
    • 51' : Mikel CANKA ( 1 )
    • 58' : Mikel CANKA ( 1 )
    • 71' : Besnik KRASNIQI ( 1 )