HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Fatjon TOPI

Personal data

Picture of Fatjon TOPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon TOPI
Birthday (Age):24. Dhjetor 1982 (41)
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 04LushnjavsKukësi100--------
Sunday September 15TiranavsLushnja101--------
Saturday September 21LushnjavsVllaznia010--------
Sunday September 29SkenderbeuvsLushnja100--------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta010--------
Saturday October 05KastriotivsLushnja100--1-----
Saturday October 19LushnjavsPartizani100--------
Sunday November 10FlamurtarivsLushnja100--------
Saturday November 30LushnjavsTirana100--1-----
Sunday December 08LacivsLushnja100--------
Sunday February 02TeutavsLushnja101--------
Saturday February 22LushnjavsBylis010--------
Saturday March 08LushnjavsFlamurtari100--------
Saturday March 15LushnjavsSkenderbeu010--------
Saturday April 12TiranavsLushnja100--------
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari101--------
Saturday April 26BesavsLushnja101--------
Wednesday April 30LushnjavsTeuta010--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani100--------
Games total1454--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja11651--2-----
Kategoria 1 2012-13Lushnja------------
Kategoria 1 2011-12Lushnja33----1-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja1111-1--3-----
Career Total262152--6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaMesfushor