HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 26. Prill 2014 - 17:00 h

BesaLushnja
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Prill 2014
Match Time :17:00 h
 
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Evaldo DYRMISHI, Denis AGARAJ, Nertil BREGASI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 46 ::Argjend MUSTAFA <-> Bernard BERISHASubstitution min 62 ::Bledar MANCAKU <-> Sindri GURISubstitution min 66 ::Alfred DELIALLISI <-> Bruno DITAPenallti min 30 ::Fatjon SEFAGol min 49 ::Fatjon SEFAGol min 82 ::Fatjon SEFAKarton i verdhe min 16 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe min 73 ::Darlien BAJAZITI


Substitution min 46 ::Griseld DERVISHI <-> Fatjon TOPI Substitution min 72 ::Igli SHKURTI <-> Viktor GJYLA Substitution min 75 ::Dionis MUSAKU <-> Enio PETROKarton i verdhe min 81 ::Griseld DERVISHIKarton i verdhe min 81 ::Griseld DERVISHIKarton i verdhe min 81 ::Griseld DERVISHI
Lushnja
 Eventet
Penallti
 • 30' : Fatjon SEFA ( 1 )
  Gol
  • 49' : Fatjon SEFA ( 1 )
  • 82' : Fatjon SEFA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 16' : Bernard BERISHA ( 1 )
   • 73' : Darlien BAJAZITI ( 1 )
   • 81' : Griseld DERVISHI ( 1 )