HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Fatjon TOPI

Personal data

Picture of Fatjon TOPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon TOPI
Birthday (Age):24. Dhjetor 1982 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--------
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12LushnjavsAda100--------
Saturday September 19KamzavsLushnja101--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci101--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja100--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli100--------
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100--------
Saturday November 07LushnjavsGramshi100--1-----
Saturday November 21PartizanivsLushnja100--------
Saturday November 28LushnjavsBylis100--------
Saturday December 05SopotivsLushnja100--------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--1-----
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100--------
Saturday February 06LushnjavsTurbina100--------
Saturday February 13AdavsLushnja100--------
Saturday February 20LushnjavsKamza100--1-----
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--------
Games total2202--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja11651--2-----
Kategoria 1 2012-13Lushnja------------
Kategoria 1 2011-12Lushnja33----1-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja1111-1--3-----
Career Total262152--6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaMesfushor