HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 12. Shtator 2009 - 05:30 h

LushnjaAda
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Enea JORGJI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
TEAM STAFF
   COACHES
     CLUB YOUTH MANAGER

        Zevendesimet

        Eventet
       Gol
       • 33' : Dorian BUBEQI ( 1 )
       • 67' : Klodian ARBERI ( 1 )
        Karton i verdhe
        • 48' : Alban BIZHYTI ( 1 )
        • 53' : Franci BUFASI ( 1 )
        • 57' : Dorian BUBEQI ( 1 )
        • 77' : Arben PRELAJ ( 1 )
        • 40' : Jurgen GJINI ( 1 )
        • 48' : Enis FERLUSHKAJ ( 1 )
        • 57' : Armand KOLA ( 1 )