HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Klodian ARBERI

Personal data

Picture of Klodian ARBERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian ARBERI
Birthday (Age):10. Tetor 1979 (44)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--------
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12LushnjavsAda1001-------
Saturday September 19KamzavsLushnja101--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani010--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja101--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli0101-------
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja0101-1-----
Saturday November 07LushnjavsGramshi010--------
Saturday November 28LushnjavsBylis010--------
Saturday December 05SopotivsLushnja1011-------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari101--1-----
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja1001-------
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100--------
Saturday February 06LushnjavsTurbina100--------
Saturday February 13AdavsLushnja100--------
Saturday February 20LushnjavsKamza101--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja1011-------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj101--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--------
Games total16576-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja----1-------
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja1-1---------
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44-121------
Kategoria 1 2009-10Lushnja106438-2-----
Career Total1510541112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaMbrojtes