HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Lushnja [LUS]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Alert ALCANIAlert ALCANI  Republika e Shqiperise12. Tetor 1979 (44)1616-3
0Arber ALLKANJARIArber ALLKANJARI  Republika e Shqiperise20. Nentor 1989 (34)81-81-
0Denis ANDONIUDenis ANDONIU  Republika e Shqiperise17. Gusht 1991 (32)----
0Marius BEQARIMarius BEQARI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)----
0Alban BIZHYTIAlban BIZHYTI  Republika e Shqiperise- (-)1919-1
0Mikel CANKAMikel CANKA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1987 (37)26632633
0Gersi DERVISHIGersi DERVISHI  Republika e Shqiperise12. Shtator 1988 (35)286224
0Enik DHIMAJEnik DHIMAJ  Republika e Shqiperise08. Maj 1979 (45)2020-1
0Ylvi GASHIYlvi GASHI  Republika e Shqiperise26. Maj 1990 (34)----
0Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)2121-8
0Andrea KULEAndrea KULE  Republika e Shqiperise02. Korrik 1990 (33)28112801
0Ilirjan MERTIRIIlirjan MERTIRI  Republika e Shqiperise01. Prill 1979 (45)55--
0Erdis METUSHIErdis METUSHI  Republika e Shqiperise03. Prill 1981 (43)----
0Arber MINOArber MINO  Republika e Shqiperise14. Gusht 1989 (34)20-20-
0Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)12331203
0Arben PRELAJArben PRELAJ  Republika e Shqiperise- (-)1919-2
0Erion SULAErion SULA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1986 (37)89881-
0Tajar SULKOTajar SULKO  Republika e Shqiperise27. Janar 1989 (35)----
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)2323----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klodian ARBERIKlodian ARBERI  Republika e Shqiperise10. Tetor 1979 (44)2116578-2-----
0Franci BUFASIFranci BUFASI  Republika e Shqiperise- (-)1212----5-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-10-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gentian CELAGentian CELA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1981 (43)2121-34-4-----
0Rrapush SULORrapush SULO  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)22----------
0Fatjon TOPIFatjon TOPI  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1982 (41)2222-2--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-17-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Dorian BUBEQIDorian BUBEQI  Republika e Shqiperise- (-)1818-520-7-----
0Klevis GJONIKlevis GJONI  Republika e Shqiperise- (-)10463--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 32-24-----