HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Erlind KORRESHI

Personal data

Picture of Erlind KORRESHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erlind KORRESHI
Birthday (Age):09. Shkurt 1987 (37)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--------
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12LushnjavsAda100--------
Saturday September 19KamzavsLushnja100--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci100--------
Saturday October 03LushnjavsElbasani101--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja101--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli100--------
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100--------
Saturday November 07LushnjavsGramshi1001-------
Saturday November 21PartizanivsLushnja101--------
Saturday November 28LushnjavsBylis101--------
Saturday December 05SopotivsLushnja1001-------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari101--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--------
Saturday January 30LuftetarivsLushnja101--------
Saturday February 20LushnjavsKamza101--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja101--------
Games total21082-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta8443--1-----
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja66-12-------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana7342--31----
Kategoria Superiore 2012-13Bylis------------
Kategoria 1 2012-13Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1073-5-------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis121111--2-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja1010-42-------
Career Total544212119-61----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaPLAYERS