HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Erlind KORRESHI

Personal data

Picture of Erlind KORRESHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erlind KORRESHI
Birthday (Age):09. Shkurt 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 28BylisvsElbasani100--------
Sunday September 12TiranavsBylis101--------
Sunday September 19FlamurtarivsBylis101--------
Saturday October 16BylisvsSkenderbeu100--1-----
Sunday October 24DinamovsBylis100--------
Saturday October 30BylisvsBesa100--------
Monday November 08TeutavsBylis100--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini100--------
Friday November 19BylisvsVllaznia100--------
Saturday January 22BylisvsLaci010--1-----
Saturday January 29SkenderbeuvsBylis010--------
Saturday February 05BylisvsDinamo100--------
Saturday February 12BesavsBylis100--------
Monday February 21BylisvsTeuta100--------
Monday March 07SkenderbeuvsBylis100--------
Sunday March 13BylisvsFlamurtari100--------
Saturday March 19ElbasanivsBylis100--------
Friday April 01BesavsBylis100--------
Sunday April 10BylisvsTeuta101--------
Saturday April 16KastriotivsBylis101--------
Wednesday April 20BylisvsShkumbini100--------
Sunday April 24DinamovsBylis010--------
Friday April 29BylisvsLaci100--------
Wednesday May 04TiranavsBylis010--------
Games total2044--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta8443--1-----
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja66-12-------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana7342--31----
Kategoria Superiore 2012-13Bylis------------
Kategoria 1 2012-13Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1073-5-------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis121111--2-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja1010-42-------
Career Total544212119-61----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaPLAYERS