HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Arben PRELAJ

Personal data

Picture of Arben PRELAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arben PRELAJ
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--1-----
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12LushnjavsAda100--1-----
Saturday September 19KamzavsLushnja100--1-----
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--1-----
Saturday October 24LushnjavsBurreli101--1-----
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja101--------
Saturday November 07LushnjavsGramshi100--------
Saturday November 21PartizanivsLushnja100--------
Saturday November 28LushnjavsBylis100--------
Saturday December 05SopotivsLushnja100--------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--1-----
Saturday February 06LushnjavsTurbina100--1-----
Saturday February 13AdavsLushnja100--1-----
Saturday February 20LushnjavsKamza100--------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--------
Games total1902--8-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Beselidhja22----1-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja1010-11-8-----
Career Total1212-11-9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaPLAYERS