HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Mikel SPAHO

Personal data

Picture of Mikel SPAHO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mikel SPAHO
Birthday (Age):30. Korrik 1982 (41)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100------
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100------
Saturday September 12LushnjavsAda100------
Saturday September 19KamzavsLushnja100------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci100------
Saturday October 03LushnjavsElbasani100------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja100------
Saturday October 24LushnjavsBurreli100------
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100------
Saturday November 07LushnjavsGramshi100------
Saturday November 21PartizanivsLushnja100--1---
Saturday November 28LushnjavsBylis100------
Saturday December 05SopotivsLushnja100------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100--1---
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100------
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100------
Saturday February 06LushnjavsTurbina100------
Saturday February 13AdavsLushnja100--1---
Saturday February 20LushnjavsKamza100------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj100------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100------
Games total2300--3---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja11--------
Kategoria 1 2014-15Lushnja11--------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja1313----1---
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja11--------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari----------
Kategoria 1 2012-13Lushnja11--------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari33--------
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari66----3---
Kategoria 1 2009-10Lushnja1111----3---
Career Total3737----7---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaPortier
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariPortier
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariPortier
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaPortier