HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 23. Shkurt 2014 - 14:00 h

VllazniaPartizani
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Shkurt 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Rudin PRECA, Emigers GANCI, Fatjon XHEMALAJ, Remzi SADIKU
 
Spektatore: 10.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 62 ::Ndricim SHTUBINA <-> Alsid TAFILISubstitution min 77 ::Milan NIKOLIC <-> Florind BARDULLASubstitution min 77 ::Arenc DIBRA <-> Arsid KRUJAGol min 78 ::Nikola VUKCEVICKarton i verdhe min 34 ::Florind BARDULLAKarton i verdhe min 37 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 79 ::Alis BOCIKarton i verdhe min 84 ::Ndricim SHTUBINA


Substitution min 60 ::Nderim NEDZIPI <-> Antun DUNKOVIC Substitution min 77 ::Renato HYSHMERI <-> Migen MEMELLI Substitution min 91 ::Oshobe OLADELE <-> Ertan DEMIRIGol min 70 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe min 13 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 28 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 37 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 64 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 64 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe-kuq min 63 ::Labinot IBRAHIMIGol min 70 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe min 13 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 28 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 37 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 64 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 64 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe-kuq min 63 ::Labinot IBRAHIMIGol min 70 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe min 13 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 28 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 37 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 64 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 64 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe-kuq min 63 ::Labinot IBRAHIMI
Partizani
 Eventet
Gol
 • 78' : Nikola VUKCEVIC ( 1 )
 • 70' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
Karton i verdhe
 • 34' : Florind BARDULLA ( 1 )
 • 37' : Olsi GOCAJ ( 1 )
 • 79' : Alis BOCI ( 1 )
 • 84' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
 • 13' : Migen MEMELLI ( 1 )
 • 28' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
 • 37' : Mevlan MURATI ( 1 )
 • 64' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
 • 64' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 63' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )