HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E diel, 08. Dhjetor 2013 - 14:00 h

BylisPartizani
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Andi KOCI, Hermal LLAPRA, Rejdi AVDO, Gezim KOKA
 
Spektatore: 1.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Bylis
Substitution min 46 ::Bekim KULI <-> Albano CAUSHAJSubstitution min 73 ::Shkelzen KELMENDI <-> Endri BAKIUSubstitution min 91 ::Xhynejt CUTRA <-> Solomon IZUCHUKWUGol min 50 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 36 ::Albi LLENGA


Substitution min 65 ::Emiljano MUSTA <-> Renato HYSHMERI Substitution min 70 ::Rigers DUSHKU <-> Julian MALO Substitution min 78 ::Patrik BORDON <-> Vladimir BUAC Karton i verdhe min 25 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 25 ::Behar MALIQI
Partizani
 Eventet
Gol
  • 50' : Bekim KULI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 36' : Albi LLENGA ( 1 )
    • 25' : Behar MALIQI ( 1 )