HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E diel, 04. Maj 2014 - 18:00 h

BesaVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Maj 2014
Match Time :18:00 h
Match number :1
 
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Bardhyl PASHAJ, Rejdi AVDO, Ermal BARUSHI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 46 ::Argjend MUSTAFA <-> Bruno DITASubstitution min 63 ::Sindri GURI <-> Fisnik RAMADANIKarton i verdhe min 47 ::Vedat MURIQI


Substitution min 53 ::Arsen HAJDARI <-> Florind BARDULLA Substitution min 75 ::Arsen SYKAJ <-> Ndricim SHTUBINA Substitution min 83 ::Ervis KRAJA <-> Arsen SYKAJKarton i verdhe min 28 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 59 ::Nikola VUKCEVICKarton i verdhe min 92 ::Miroslav VUJADINOVICKarton i verdhe-kuq min 73 ::Nikola VUKCEVICKarton i verdhe min 28 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 59 ::Nikola VUKCEVICKarton i verdhe min 92 ::Miroslav VUJADINOVICKarton i verdhe-kuq min 73 ::Nikola VUKCEVIC
Vllaznia
 Eventet
Karton i verdhe
  • 47' : Vedat MURIQI ( 1 )
  • 28' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  • 59' : Nikola VUKCEVIC ( 1 )
  • 92' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
    • 73' : Nikola VUKCEVIC ( 1 )