HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Olti BISHANI

Personal data

Picture of Olti BISHANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Olti BISHANI
Birthday (Age):11. Janar 1988 (36)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100------
Wednesday December 16DinamovsVllaznia100------
Sunday December 20VllazniavsTeuta100------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari100------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari010------
Friday April 30GramozivsVllaznia100------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta100--1---
Games total710--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Ada----------
Kategoria 1 2012-13Ada----------
Kategoria 1 2011-12Ada----------
Kategoria Superiore 2010-11Laci11--------
Kategoria 1 2010-11Ada----------
U-21 InternationalsShqiperia U-21----------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia431---1---
Career Total541---1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15AdaPortier
Kategoria 1 2012-132012-13AdaPortier
Kategoria 1 2011-122011-12AdaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciPortier
Kategoria 1 2010-112010-11AdaPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaPortier