HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Juriander OLIVEIRA

Personal data

Picture of Juriander OLIVEIRA
Nationality:Brazil, Federative Republic of Brazil, Federative Republic of
Name:Juriander OLIVEIRA
Nickname:Da Silva
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--1-----
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday August 30LacivsGramozi100--------
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--1-----
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti101--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci010--------
Saturday December 12TiranavsGramozi010--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu0101-------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi010--------
Thursday December 24BesavsGramozi101--------
Sunday January 24GramozivsApolonia010--------
Friday February 05GramozivsDinamo010--------
Sunday February 14TeutavsGramozi010--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia010--------
Saturday March 20TeutavsGramozi010--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Friday May 14BesavsGramozi1001-------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total19922-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1510512-2-----
Career Total1510512-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues