HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Mishel BILBASHI

Personal data

Picture of Mishel BILBASHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mishel BILBASHI
Jersey Number:18
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100--------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci101--------
Sunday, 26/10/2014LacivsApolonia101--------
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu101--------
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci010--------
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Games total513--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Laci22-2--------
Kategoria Superiore 2012-13Laci55-31-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo44----2-----
Kategoria 1 2011-12Gramozi33----------
Kategoria 1 2010-11Gramozi1-1---2-----
Kategoria 1 2009-10Gramshi287213-13-----
Career Total4321228119-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12GramoziMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11GramoziMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiPLAYERS