HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Denis DYCA

Personal data

Picture of Denis DYCA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Denis DYCA
Birthday (Age):11. Janar 1996 (28)
Jersey Number:7
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia010--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta010--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari010--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia101--------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia101--------
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci101--------
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia100--------
Games total443--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia2111--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia----1-------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia2-2-1-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia2-2---------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia3121--------
Career Total92722-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues