HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Klaudio HYSENI

Personal data

Picture of Klaudio HYSENI
Name:Klaudio HYSENI
Jersey Number:19
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani010--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia101--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta1001-------
Saturday, 31/01/2015TeutavsVllaznia010--------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta101--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu010--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana101--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta101--------
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani1001-------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani100--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Games total8442-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Teuta11381--1-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta84423-------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu2-2---------
Career Total2171433-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor