HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Hair ZEQIRI

Personal data

Picture of Hair ZEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hair ZEQIRI
Birthday (Age):11. Tetor 1988 (35)
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani101--1-----
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi100--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani100--------
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi101--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi010--------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta100--------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi100--------
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi100-1------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi100--1-----
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi100--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana101--------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi100--1-----
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi100--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Wednesday, 04/03/2015KukësivsTeuta101--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi101--1-----
Monday, 16/03/2015KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 04/04/2015ElbasanivsKukësi100--------
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci100--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi101--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia1001-------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi100--1-----
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100--1-----
Games total2817116-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari55-2--3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari11--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1313-4316--1--
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1110123-3--2--
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari33--1-------
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1212-3--3-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari1082-3-2-----
Career Total585531111119--3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor