HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Argent HALILAJ

Personal data

Picture of Argent HALILAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Argent HALILAJ
Birthday (Age):16. Nentor 1982 (41)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta100------
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari100------
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari100------
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100------
Sunday, 25/10/2015FlamurtarivsBylis100------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari100------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari100------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani100------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari100------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100------
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta100------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari100------
Saturday, 13/02/2016FlamurtarivsLaci100------
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi100--1---
Games total2000--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi----------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi----------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi----------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari66-1-----1
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari----------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi----------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1010----1---
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari11--------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi----------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1111-1--2---
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22--------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi88----1---
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22--------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi77----1---
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti99----2---
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1515----2---
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari431---1---
Career Total757412--10--1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariPortier