HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11

Player Information - Ermir STRATI

Personal data

Picture of Ermir STRATI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ermir STRATI
Birthday (Age):11. Nentor 1983 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 11VloravsTomori100--1-----
Saturday September 18GramshivsVlora100--------
Saturday September 25VloravsBurreli100--------
Wednesday September 29KamzavsVlora100--------
Games total400--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Vlora------------
Kategoria 1 2010-11Vlora22----1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari716---2-----
Career Total936---3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12VloraMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11VloraMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor