HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11

Player Information - Ervin HALLUNAJ

Personal data

Picture of Ervin HALLUNAJ
Name:Ervin HALLUNAJ
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria 1 2014-15Veleciku------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia11----------
Kategoria 1 2012-13Burreli------------
Kategoria 1 2011-12Burreli22----------
Kategoria 1 2010-11Ada------------
Career Total33----------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaPortier
Kategoria 1 2014-152014-15VelecikuPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaPortier
Kategoria 1 2012-132012-13BurreliPortier
Kategoria 1 2011-122011-12BurreliPortier
Kategoria 1 2010-112010-11AdaMbrojtes